19737810178_e144057925_b

Alfa (Α α) (Yunanca: Άλφα, alfa) Yunan alfabesinin ilk harfidir. Türkçe’deki /a/ sesine karşılık gelir. Türkçe alfabe kelimesi de Yunanca’nın ilk iki harfi olan Alfa ve Betadan gelir.

Kadınlar, özgürlük ve bağımsızlıklarını her şeyin üstünde tutan erkeklere gerçekten aşık olurlar. Kadın, erkeğinin kendisine bağlanmasını isterken, bilinçaltında hiçbir kadına asla bağlanmayacak yaradılıştaki erkekleri “gerçek erkek” diye kabul eder. Kadını aşkta perişan eden de işte bu içine düştüğü paradokstur!

Aynı hayvan sürülerinde olduğu gibi, fiziksel egemenliği ellerine geçirenler, cinsel egemenliği de ellerine geçirirler. Siyasi ve ekonomik güç, aynı zamanda daha çok seks demektir. Baskın Adam, Egemen Kişi, Büyük Patron, Sürünün Birinci İti, en çekici erkektir.

Kadınların gözünde üstün olmayan hiçbir erkek, gerçekten üstün değildir.

Kadınlar ancak kendilerinden daha zeki ve üstün bir erkeğe aşık olabilirler. İnsanlık işte bu yüzden ilerliyor.

*

Alfa Erkek Nedir?
Sürünün lideri, avlarda aslan payını alan ve dişilerin ilk tercihi olan erkeğe “alfa erkek” denir.
Gücü ele geçiren ve onu koruyan erkek, alfa erkektir. Fiziksel ve zihinsel olarak grubun en üstünüdür. İnsanın milyonlarca yıllık evriminden beri bu iş böyledir. Günümüzde bu ilkel genetik kodlama çevresel faktörlere karşın geçerliliğini koruyor.

Eğer tüm hayvani özelliklerimizden sıyrılmış olsaydık tecavüz, cinayet ve hırsızlık suçları tamamen son bulurdu. Ve insanlar birbirleriyle uyum içinde yaşardı.

*

Alfa Erkeğin Özellikleri:
İşlerin yürüyebilmesi için seçilen liderdir.
Doğuştan alfa, veya omega erkeklikten terfi etmiş olabilirler.
Fiziksel ve mental olarak sağlıklıdır ve buna çok özen gösterir.
Hırsları yüzünden ağzı yanan kadınlar ve beta erkekler tarafından nefret edilir.
Alfa erkek, nadir bulunandır ve kadınların ilk tercihidir.
Ancak bir erkeğin yalnızca kadın peşinden koşması onu alfa yapmaz.

*

Kadının Gözünden Alfa Erkek:
Dünyanın çoğunluğunda kadınlar daha değerlidir. Cinselliği başlatan kadındır. Spermleri aldıktan sonra, uzun bir gebelik dönemi ve çocuk yetiştirme görevini üstlenen kadındır. Kadının bu ruh halinde olması ve talebin çokluğu onu şımartır. Erkeğin kadından talepleri bellidir:
Seks ve onu elde etmenin verdiği haz…

Peki kadının talepleri…
Kadın cinselliğe aç ve sevgiye muhtaçtır.
Bir kadınla beraber olmanın yolu, içindeki çocuğu mutlu etmekten geçer. Önce şefkat, ardından iyi bir sekstir. Şefkatle içindeki çocuğu mutlu ederek kandıracak, ardından dışarıdan harika görünen bedene gireceksiniz.

Barış, savaşla elde edilir; kalemle korunur.
Kadın, şefkatle elde edilir, seksle elde tutulur.
Güçlü yavruların gelecek nesillere aktarılması için büyük bir kısmın elenmesi şart! Sıkı ve kaslı, yakışıklı, varlıklı, zeki kişiler toplum tarafından sevilir. Kadınların bu nadir bulunan erkekleri istemesinden doğal ne olabilir?Kurtlar sürü halinde yaşarlar. Biz de topluluklar haline yaşıyoruz. Amaçlar aynı… Yemek yemek, barınmak ve üremek. Kurtlar, olaya üremek olarak bakarken biz farklı davranıp sevişmek ve bundan zevk almak haline getirdik.

Kurt sürüleri, hayatta kalmak, yemek ve su kaynaklarına hakim olmak, düşmanlara karşı korunmak ve neslini devam ettirebilmek için bir arada yaşar. Peki sürü içinde denge nasıl sağlanır?

İşte Alfa (Alpha ) Erkek burada devreye girer. Sürü içinde öncelik hakkı onundur. Grubun diğer üyeleri üzerinde otorite kurar. Alfa, dominant karakteriyle sürüye hakim olur.

Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı önlem için en yüksek yerde uyur.

Gücünü korumak için avların en besleyici kısımlarını kendine ayırır.

Tüm bu ayrıcalıklar düşünüldüğünde, sürüdeki dişilerin Alfa’nın dişisi olmak istemesi doğaldır. Güçlü ve otoriter bir erkeğe sahip olmak, dişinin gelecek nesillerini güvence altına alacaktır.

*

Alfa Erkeklerin Güçlü Özellikleri
1. Hayatınızın kontrolünü tamamen ele alır. Bir boğayı boynuzlarından yakalayıp yönlendiriyor gibi hareket eder. Alfa erkeği, zaman zaman liderliği kadın aldığında maskülenliğinden hiçbir şey kaybetmez.

2. Sizi sevdiğini her zaman hissettirir. Onun yanındayken güvendesiniz.

3. Verdiği sözün arkasında durur. Son dakika iptalleri endişesine yer yok!

4. Yatak odasında sizi mutlu etmek için her şeyi yapar. Bedeninizi sizden iyi tanır ve yatakta sizi ele geçirip kontrol eder.

5. Alfa erkeklerin çevresinde onu çok seven ve saygı gösteren birçok insan bulunur. İnsanların danışmak ve yardım almak için sık başvurduğu kişidir. Onları odasında ağırlar ve antika fincanlarda kahve içirip püskevit yidirir.

6. Diğer insanlardan ne kadar üstün olursa olsun, bilgi toplar ve sürekli kendini geliştirir.

7. Vücudunu iyi tanır ve kendisine neyin yakışıp yakışmadığını bilir. Renk uyumuna dikkat eder ve son derece şıktır.

8. Öz güveni o kadar yüksektir ki, onaylanmaya ve alkışa ihtiyaç duymaz. Sürekli başında bekleyip onu övmek zorunda kalmazsınız.

9. Çok nadir kıskançlık yapar. Kıskansa bile, kendine güveni sonsuz olduğundan bunu belli etmekten kaçınacaktır. Umutsuz, loser adamlardan değildir o…

10. Sağlığına çok özen gösterir.

*

Alfa Erkeklerin Zayıf Özellikleri
1. Aşırı baskın karakteriyle bazen özgürlüğünüzü kısıtlayabilir.

2. Onun karşısında ağlamanız kendini güçlü hissetmesine neden olur. Bu zevki tatmak için sizi sık sık ağlatabilir. Hayatınızda hiç kimse sizi onun kadar ağlatmamıştır. Ancak hayatınızda hiç kimse de sizi onun kadar güldürmemiştir.

3. Zaman zaman kibirli denecek kadar kendini beğenir. Narsist davranışlar sergiler. Üstüne bir efendi kabul etmez ve asla hesap vermez.

4. Çok eşlilikten yana olanları vardır.

5. Kadınlar tarafından sürekli istendiğinden, bazen annesi tarafından şımartılmaya aç bir çocuk gibidir. Bu tutarsızlık sizi yorabilir.

6. Kadınlar genellikle her zaman çekip gidebilecek modeldeki erkeklere vurulurlar. O da bunlardan biridir.

7. Seviyeyi o denli yükseltir ki, onunlayken sorun yok… ama ya biterse… ona benzeyen birini ömür boyu bulamayacağınız korkusu size hayatı zindan eder.

8. İlk hedef sizseniz ve zaman kaybettiyseniz sizi hicrana boğar. Çünkü istedikleri kadında başarısız olacaklarını hissettikleri an hedef değiştirirler. Ve onu kaybedebilirsiniz.

9. Erkekler tarafından tavlanma duygusunu size yaşatmazlar. Çünkü Alfa, kadın tavlamaz, çevresindekilerden birini seçer.

10. Aşırı detaycı ve takıntılı bir kişiliktir. Bu durum bazen sizi sıkıp yorabilir. Çünkü müşkülpesenttir ve sizi de eleştirip utandırabilir.
8615138019_844d7904f2_b-1
Doktrin: “Mükemmel kadın tamamen kontrol altına alınmış, kendisinden ne istenirse sadece onu yapan kadındır. İtaat eden bir kadınla ilgili seksüel problem asla olmaz. Asla bir hayal kırıklığı yaşanmaz; sadece zevk ve rahatlama duygusu hissedilir.” – Leonard Lake