22: İlk açılışı “Caldion” ayarında ucuz parfümleri andırıyor. Arkadan çaya batırılmış bisküvi ezmesi kokusu geliyor. Zencefille havaya yayılan, burna batan bir kuruluk mevcut. Onuncu dakikadan sonra koku makineden yeni çıkmış ıslak atleti andırıyor.

Koku bir saati geçtiğinde kireç çözücülere benzeyen itici kokular barındırıyor. Parfümlerin sabunsu kokularla denedikleri kompozisyonların amacı kişinin kendini iyi hissetmesi ve karşısındaki partnerinin de temiz birisi ile beraber olması. Fresh Linen’de bu temizlik hissini denemek istemiş. Ütüden akan kireçli suyu andırıyor. Yakası kolalı beyaz damat gömleğini andırıyor.

2. saatte çiğ yeşil biberin doğranmış hali. Dört gündür banyo yapmayarak iç çamaşırı değiştirmediğim için, en çok özlemini çektiğim şeyin kokusunu anlatmasam olmazdı.

Beyaz Renk: Saflık ve temizlik sembolüdür. Aynı zamanda güveni temsil eder. Kendilerine güvenilmesini arzu eden insanlar bulundukları yerde bu rengi kullanırlar. Çünkü beyaz renkli giyindiğinizde insanlar size çok daha fazla güveneceklerdir. Aşçılık, berberler, eczacılık, hastaneler, doktorlar ve hemşireler, ilaç firmaları ve ilaç kutularının neredeyse tümü bu nedenle beyaz giyer.

Pozitif:
1) Koku, temiz çamaşır havasını size yaşatıyor, hem de tatlı tatlı.

Negatif:
1) Kolumda yanmaya neden oldu. Tabii ki tende kullanılmak için tasarlanmamış. Fakat deriyi yakan kokunun molekülleri bronş ve bronşçuklara ne yapmaz.

Tip: Fresh, Sucul, Tatlı, Pudralı.
Koku rengi: Gri
Kullanım Alanları: Beyaz Renk Kullanan İşletmeler, Diş Hekimleri, Kuru Temizleyiciler, Doktor Muayenehaneleri,  Reprezantlar.
Doktrin: “Ya susun, ya da susmaktan iyi şeyler söyleyin.” – Pisagor